مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

راه‌های مهاجرت به کانادا نسبت به شرایط شما متفاوت است، این در حالی است که چیزی در حدود صد‌ها راه مهاجرت به کانادا وجود دارد که بهترین این راه‌ها منجر به اقامت دائم به کانادا می‌شود. اگر برای مثال دوست شما راهی را برای مهاجرت انتخاب کرده و اقامت کانادا را دریافت کرده است. به این معنی نیست که این راه نیز برای شما هم مناسب است بلکه راه‌های مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما متفاوت است.

بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا

ممکن است سوالات بسیاری در ارتباط با این‌که بهترین راه‌ مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما کدام است داشته باشید ؛ ما در این مقاله بهترین را‌ه‌های مهاجرت به کانادا را برای شما بازگو می‌کنیم اما این‌که کدام راه مناسب شرایط شماست بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا بتوانیم بهترین کمک را در اخذ اقامت کانادا به شما داشته‌باشیم.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

یکی از محبوب‌ترین را‌های مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی است که در سال‌های اخیر متقاضیان زیادی از این‌راه وارد کشور کانادا شدند؛ با توجه به قوانین نسبتا راحتی که برای اخذ اقامت دائم پس از فارغ التحصیلی در کانادا گذاشته شده است ، این راه مهاجرت مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است ؛ همچنین از میان انواع راه‌های مهاجرت به کانادا سریع‌ترین راه مهاجرت می‌باشد.

این راه مهاجرت به کانادا سالانه در حدود ۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار کانادا هزینه دارد. سالانه ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار نفر دانشگاه‌های این کشور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند ، زیرا بهترین دانشگاه‌های جهان در این کشور هستند ؛ از جمله دانشگاه‌های تورنتو ، بریتیش کلمبیا و مک گیل که در لیست برترین دانشگاه های جهان می‌باشند . شما برای مهاجرت تحصیلی به مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره ۶ به بالا ، معرفی نامه ۲ استاد معتبر ، ارائه مدرکی که ادله کافی برای بازگشت به کشورتان پس از تحصیل را اثبات کند نیاز دارد .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

همانطور که از نام این مهاجرت مشخص است ، موضوع مهم در این جا داشتن سرمایه کافی است اما چقدر سرمایه ؟

یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا برای کار‌آفرینان و صاحبان کسب و کار سرمایه‌گذاری است. این راه، راهی مناسب ولی نسبتا طولانی در جهت اخذ اقامت کانادا است. شما در این روش نیاز به نمره ۵ آیلتس، در برخی برنامه‌ها نیاز به مدرک لیسانس  و همچنین سابقه اداره یک بیزنس دارید. در جهت ارائه مدارک شغلی ارائه جواز کسب، سوابق شغلی، آگهی روزنامه و… به پرونده ویزای سرمایه‌گذاری شما کمک می‌کند. در اکثر برنامه‌های مهاجرت تمکن مالی به کانادا نیاز به ۳۵۰ هزار دلار کانادا می‌باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق کاری

از جمله ارزانترین راه‌های مهاجرت به کانادا ،  از طریق کار می‌باشد، زیرا کانادا با کمبود نیروی کار مواجه است. همانا اگر جزو مشاغل مورد نیاز این کشور باشید می‌توانید برای ویزای کانادا از این روش اقدام کنید .

از جمله رشته‌های مورد نیاز این کشور  در سال ۲۰۲۲ :

_ فناوری اطلاعات

_ مشاغل مهندسی

_ مشاغل پزشکی و سلامت

_ مشاغل فنی و تدارکاتی

_ مشاغل مال و حسابداری

_ مشاغل اداری

_ حقوق و‌ وکالت

_ مشاغل مربوط به فروش و بازرگانی

_ تولیدی

البته برای در خواست ویزا‌ی کار‌ی نیازمند شرایط زیر هستید :

_حداکثر سن مورد نیاز ۴۰ سال است.  به جز  ICT

_ حداقل مدرک تحصیلی لیسانس

_ سابقه کاری حداقل یکسال

_ مدرک زبان آیلتس ۶/۵ معادل CLB8

_ حداقل امتیاز ۶۷

_ قرار داشتن رشته تحصیلی متقاضی در مشاغل مورد نیاز

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

در راه‌های مهاجرت به کانادا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که منظور از برنامه های استانی چست ؟ هزینه آن چقدر است ؟

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  اقامت دائم کانادا و کارت PR

در این راه مهاجرتی به کانادا منظور از برنامه استانی ، این است که ایالت‌های مختلف کانادا این اجازه را دارند تا نیازمندی‌‌های خود را به واسطه نیروی‌کار ماهر‌خارجی برطرف کنند ایالت ها نیاز خود را به دولت فدرال معرفی می‌کنند، دولت کانادا پس از بررسی شرایط متقاضیان به آن ها اقامت دائم اهدا می‌کند. هر یک از ایالت ها شرایط خاص خود را دارند و میزان نمره‌دهی در آن ها متفاوت است . هزینه ماهانه در این روش ۱۳۲۵ دلار کانادا تخمین زده شده است.

مهاجرت به کانادا برای افراد خاص

یکی از مهمترین راه‌های مهاجرت به کانادا مهاجرت افراد خاص است ؛ افرادی که دارای شرایط خاص نسبت به عموم افراد جامعه هستند را افراد خاص می‌نامند؛ همانا می‌توان هنرمند و ورزشکاران را جزوی از افراد خاص نام برد؛ اما صرفا هنرمند یا ورزشکار بودن افراد ملاک این راه مهاجرت به کانادا نیست ، بلکه هنرمندان باید دارای سابقه کاری ۲ تا ۵ سال و همچنین کسب امتیاز ۳۵ باشند و ورزشکاران نیز باید از از باشگاه یا مکان ورزشی متناسب با رشته خود دعوتنامه‌ی همکاری داشته باشند و همچنین امتیاز لازم رشته خود را نیز کسب بکنند.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه کانادا یا فرد مقیم کانادا یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به کانادا است. این راه سریع‌ترین راه مهاجرتی به کانادا می‌باشد که ۶ ماه به طول می‌انجامد ، پس اقدام کشور کانادا به فرد متقاضی اقامت موقت تعلق می‌گیرد ، که فرد می‌تواند پس از گذشت ۳ سال و اثبات حقیقی بودن ازدواج در‌خواست اقامت دائم کند ؛  آن ها باید مدارکی همچون عکس‌ها ، پیام‌ها ، حساب‌مشترک و… دال بر صوری نبودن ازدواج به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند ؛ زیرا صوری بودن ازدواج در کانادا جرم محسوب می‌شود ؛ بنابراین تحت تاثیر سایت های همسر‌یابی قرار نگیرید . شرایط لازم برای اقدام در این راه مهاجرت به کانادا : تسلط به زبان انگلیسی و یا فرانسوی ، آشنایی با فرهنگ و تاریخ کانادا ، اقامت به مدت ۳ سال در خاک کانادا و عدم ترک آن ، عدم داشتن سوء‌‌‌‌پیشینه یا سابقه‌‌ی بازجویی است . همچنین حداقل درآمد لازم برای اپانسرکردن ۲ نفر ۳۲۲۷۰ دلار کانادا است.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

یکی  دیکر از راه‌های مهاجرت به کانادا که مورد توجه زوج‌های جوان قرار‌گرفته است تولد فرزند است . این است که آن ها در‌خواست ویزای توریستی کرده پس از مسافرت به کشور مورد علاقه‌ی خود فرزند خود را به دنیا میارند ؛ ولی در مهاجرت به کشور کانادا باید به این نکته توجه کرد ، پس از تولد فرزند تنها به فرزند شما پاسپورت کانادا تعلق می‌گیرد و شما باید از راه‌های دیگر اقدام به مهاجرت به کانادا کنید .

مهاجرت به کانادا از طریق استارآپ

درست است که این راه از جمله ساده‌ترین راه‌های مهاجرت به کانادا است ، ولی آیا استارآپ به همین سادگی است ؟ خیر ، استارآپ از جمله روش های مهاجرتی است که پیچیدگی‌های زیادی دارد ؛ در سال ۲۰۲۱ هزاران پرونده استارآپ به اداره مهاجرتی ارسال شد و تنها ۱۵۰ تا از پرونده‌های استارآپ پذیرفته شد . ولی در کل شرایط موجود در این راه ساده است از جمله این شرایط : داشتن آیلتس ۵ ، داشتن ایده تجاری و نو آورانه ، تمکن مالی برای زندگی است.

سخن پایانی:

بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا برای شما شرح دادیم شرایط و هزینه های موجود هر یک از راه ها گفته شد ولی همانطور که گفته نزدیک به ۱۰۰ راه مهاجرت به کانادا وجود دارد اگر شما در این راه به کمک نیاز دارید تنها نیستید چون که مشاوران ما در این زمینه بهترین حامیان شما هستند.

مقالات پربازدید اخیر
استارتاپ های پرطرفدار کانادا
استارتاپ های پرطرفدار کانادا
31 خرداد 1401

استارت آپ از جمله روش‌های محبوب برای مهاجرت به کانادا است. شما با داشتن شرایط استارتاپ کانادا که شامل تمکن مالی ، زبان سطح 5 و تمایل یک شرکت سرمایه گذار می‌شود، می‎توانید...

مونترال یا ونکوور؟ مقایسه شهر مونترال با ونکوور برای زندگی 2022
مونترال یا ونکوور؟ مقایسه شهر مونترال با ونکوور برای زندگی 2022
4 اردیبهشت 1401

مونترال یا ونکوور؟ مقایسه شهر مونترال با ونکوور برای زندگی 2022 اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، ونکوور و مونترال ممکن است لیستی انتخابی از شهرهایی باشند که هدف اصلی شما برای...

این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
این ورک پرمیت ها نیاز به LMIA در کانادا ندارند
28 فروردین 1401

در اینجا ورک پرمیت های معاف از ارزیابی تاثیر بازار کار LMIA برای استخدام نیروی کار خارجی در کانادا را بیان می کنیم.طبق مشاغل مورد نیاز کانادا، کارفرمایان کانادایی می توانند نیروی کار...

معرفی شهر همیلتون کانادا
معرفی شهر همیلتون کانادا
6 اردیبهشت 1401

معرفی شهر همیلتون کانادا شروع یک زندگی جدید در شهر همیلتون کانادا می‌تواند آغاز تجربه‌ای منحصر به فرد برای متقاضیان مهاجرت به کانادا باشد. همیلتون می‌تواند حس شهر کوچک را با زیرساخت‌های شهری...

اخذ مجوز کار در کانادا با وجود داشتن اتهامات کیفری
6 فروردین 1401

قبل از اینکه بخواهیم مقاله را شروع کنیم می بایست به مفهوم اتهام کیفری اشاره کنیم. البته ما نه موسسه حقوقی هستیم و نه وکیل حقوقی و تنها با توجه به مستندات در...

معرفی تعدادی از سواحل معروف کانادا
معرفی تعدادی از سواحل معروف کانادا
8 اردیبهشت 1401

از استانی به استان دیگر، کانادا دارای برخی از دیدنی‌ترین سواحل دنیا بوده که سالیانه، توریست‌های زیادی را به خود جذب می‌کنند. در این مقاله، به معرفی 10 مورد از سواحل زیبای کانادا...

اقتصاد کانادا
اقتصاد کانادا
25 اسفند 1400

اقتصاد کانادا یکی از توسعه یافته‌ترین و قدرتمندترین اقتصادهای جهان است. بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده از بانک جهانی (World Bank) در سال 2020، تولید ناخالص داخلی سالانه (GDP) این کشور 1.64...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…