مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مشاوره مهاجرت به کانادا در همه روش‌های مهاجرتی یعنی مشاوره تحصیلی، مشاوره استارتاپ، مشاوره جاب آفر و … نقش کلیدی در موفقیت شما برای مهاجرت به کانادا را دارد.

کانادا یک کشور جذاب و مهاجر پذیر است که بسیاری از مردم در سراسر دنیا علاقه مند به مهاجرت به این کشور هستند اما این که چگونه می‌توان به این کشور مهاجرت کرد و کدام راه برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما بهتر و آسان‌تر است، نیاز به یک مشاوره مهاجرت به کانادا توسط یک مشاور کاربلد دارد.

خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا

شما یکسری شرایط دارید که قابل تغییر نیست مثل سن، حداکثر بودجه، زندگی با همسر و … و یکسری شرایط دارید که می‌توانید با بهبود بخشیدن به آن شرایط مهاجرت خود به کانادا را بهتر کنید مثل مدرک زبان، سابقه کار، مدرک تحصیلی و … نقش مشاور کاربلد در مشاوره مهاجرت به کانادا پیدا کردن بهترین روش و حتی یک برنامه ریزی برای فراهم کردن شرایط اولیه شماست.

 

مشاوره تحصیلی

در بسیاری از روش های مهاجرت فاکتور سن نقش اولیه در قبولی یا رد شما در آن روش را دارد مثلا در مهاجرت تحصیلی در مقطعی که قصد ادامه تحصیل دارید یک حداکثر سنی را در نظر گرفته اند، بسیاری از دانشگاه‌های کانادا در مقطع کارشناسی حداکثر 25 سال را قبول می‌کنند اما آیا این به آن معنا است که شما باید بیخیال مهاجرت تحصیلی شوید ؟ خیر کارشناسان مشاوره می‌توانند به شما بگویند چه دانشگاه‌های خاصی در سن بالاتر هم در مقطع کارشناسی دانشجو می‌گیرند یا می‌توانید چ مدرکی معتبری را در کمترین زمان در کشور خود گرفته و در مقاطع بالاتر مثل کارشناسی‌ارشد اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به کانادا کنید.

مشاوره مالی

شرایط مالی شما دیگر فاکتور مهمی است که در مهاجرت به کانادا به آسوده ترین روش نقش کلیدی دارد. خارج از هزینه‌های اولیه بسیاری از روش‌ها نیازمند اثبات تمکن مالی دارد و یا حتی در روشی مثل سرمایه‌گذاری شما باید اثبات کنید مبلغ مورد نظر جهت سرمایه‌گذاری را دارید. در پروژه‌های استارتاپ هم که درست است شما یک شرکت سرمایه‌گذاری برای پیاده سازی ایده خود پیدا می‌کنید اما به غیر از اثبات تمکن مالی ممکن است به طور کامل مبلغ سرمایه گذاری شرکت‌ها جوابگو پروژه شما نباشد و باید به کانادا اثبات کنید در صورت نیاز می‌توانید این مبلغ را تامیین کنید.

 

مشاوره حقوقی

فارغ از هر روشی که قصد مهاجرت دارید برای درخواست گرفتن اقامت و بررسی پرونده نیاز به یک مشاور حقوقی دارید. این که این فرد تا چه اندازه با تجربه باشد و همچنین تا چه اندازه با وکیل‌های کانادایی در ارتباط باشد و از آخرین اخبار مهاجرت اطلاع داشته باشد نقش کلیدی در موفقیت پرونده شما و مهاجرت به کانادا را دارد.

مشاوره تخصصی مهاجرت به کانادا

بعد از این که شما توسط یک مشاوره اولیه و مشورت با دیگر کارشناسان مالی و حقوقی روش مهاجرتی خود به کانادا را انتخاب کردید و می‌خواهید الزامات مهاجرت خود در این روش را تامیین کنید بهتر است یک مشاور تخصصی با توجه به روش خود داشته باشید تا هنگامی که دارید مدارک خود را ترجمه می‌کنید و زبانتان را تکمیل می‌کنید یا شرایط مالی خود را بهبود می‌بخشید در کنار شما باشد و دیگر کارهای مهاجرتی شما را انجام دهد بهتر است این مشاور تا لحظه گرفتن اقامت دائم حتی بعد از مهاجرت به کانادا در کنار شما باشد.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا

خدمات دیگر مشاوره مهاجرت به کانادا

داشتن همسر و فرزند و نحوه گرفتن اقامت اقامت برای ‌آنها، میزان درصد موفقیت شما در راه مهاجرت به کانادا در روشی که انتخاب کردید، داشتن پلن B در صورت عدم موفقیت در روشی که انتخاب کردید یا جایگزین داشتن برای شرکت یا دانشگاهی که دارید برای گرفتن تاییدیه آن تلاش می‌کنید همه از جمله دیگر نکات مهم داشتن مشاور خوب برای مشاوره مهاجرت به کانادا است.

برنامه‌ریزی همراه با مشاوره مهاجرت به کانادا

این که شما جدی قصد مهاجرت به کانادا را دارید یا خیر بسیار مهم است و برای مهاجرت به کانادا باید برنامه ریزی دقیق و تلاش داشته باشید. به این شکل نیست که روش‌های مهاجرت به کانادا را در مقالات اینترنتی بخوانید و شرایط اولیه آن را بررسی کنید و سرگرم روزمرگی خود شوید یا اگر در شرایط روشی که دوست دارید شرطی مثل زبان وجود دارد که با خود می‌گویید حالا زبانم رو اوکی کردم اقدام می‌کنم و هیچ وقتم جدی دنبالش نمی‌کنید نمی‌توان به موفقیت امیدوار بود. پیشنهاد ما این است ابتدا با یک مشاور صحبت کنید روشی که می‌خواهید با آن مهاجرت کنید را انتخاب کنید و سپس ارزیابی کنید تا چه اندازه شانس موفقیت در آن را دارید و هنگامی که مطمئن شدید زمانی که شما دارید الزامات آن را تهیه می‌کنید مشاور شما با تیم علمی، حقوقی و … خود پرونده شما را جلو ببرند قطعا به این شکل شما شانس بسیار بالاتری در موفقیت دارید.

سخن پایانی

این‌ها را نگفتیم که تهش به این برسیم مشاوره خود را به ما بسپارید یا همین حالا زنگ بزنید و دیگر جملات بازاریابی بلکه نظر ما این است که خودتان تحقیق کنید از چند نفر یا موسسه هم مشورت بگیرید و در آخر انتخاب کنید چه مشاوری برای مشاوره مهاجرت به کانادا برای شما مناسب‌تر است. تیم ما نه وکیل مهاجرت است و نه موسسه مهاجرتی. ما یک تیم متشکل از متخصصان راه اندازی کسب و کار و متخصصین برنامه نویسی هستیم که توانایی راه اندازی یک کسب و کار به صورت استارت آپ را داریم. شما می توانید از این مسیر برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید و اقامت دائم کانادا را از طریق استارت آپ ویزا دریافت نمایید.

مقالات پربازدید اخیر
همه ی آن چیزی که باید در مورد کار در کانادا بدانید
همه ی آن چیزی که باید در مورد کار در کانادا بدانید
7 اسفند 1400

با توجه به اینکه زندگی در کانادا مزایای بسیار زیادی دارد و همچنین دلار کانادا جزء معتبرترین ارزهای بین المللی محسوب می شود هر ساله تعداد کثیری از مردم جهان از طرق مختلف...

خرید بیزنس پلن استارتاپ کانادا
خرید بیزینس پلن استارتاپ کانادا + کلاهبرداری ها
30 مرداد 1401

خرید بیزینس پلن در کانادا و مهاجرت از طریق استارتاپ آماده موضوعی است که در حال حاضر بسیار محبوب است. در این مقاله قصد داریم بیشتر این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم...

معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
3 اردیبهشت 1401

دانشگاه رویال رودز (Royal Roads University) در سال 1995 در شهر ویکتوریا مرکز ایالت بریتیش کلمبیا تاسیس شده است. دولت استان بریتیش کلمبیا پس از انحلال دانشکده نظامی سابق رویال رودز (RRMC) در...

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا
انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا
2 شهریور 1401

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای اولیه و بسیار مهم است. شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیز روند انگشت نگاری را در کانادا...

برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
30 بهمن 1400

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا یک برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین ، پدر بزرگ و یا مادربزرگ برگزار میکند. برنامه PGP در قالب یک لاتاری در هفته منتهی به...

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی
سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی
4 شهریور 1401

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا سایت های انتشار دهنده نمونه استارتاپ کانادا و … منابع مطالعاتی بسیار مناسبی هستند که اگر شما قصد...

مشاغل معاف از LMIA
مشاغل معاف از LMIA
14 فروردین 1401

ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) سندی است که کارفرما در کانادا، قبل از استخدام کارگر خارجی به آن نیاز دارد. اگر گزارش LMIA مثبت شود، به این معنا است که هیچ فردی با...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…