مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مهاجرت از طریق استارتاپ عمرانی برای مهندسین عمران و معماری یک روش ویژه برای مهاجرت به کانادا است. برای مهاجرت از طریق استارت آپ شما و 4 نفر دیگر می‌توانید در صورت داشتن ایده خلاق کسب و کار مهاجرت کنید البته باید شرایط عمومی لازم برای استارتاپ شامل زبان سطح 5 ، تمکن مالی برای 6 ماه و … را داشته باشید  و نظر یک شرکت سرمایه گذار را برای سرمایه گذاری در پروژه استارتاپی خود جلب کنید که در مقاله شرایط استارتاپ کانادا به آن‌ها اشاره کردیم و می‌توانید مطالعه کنید.

بیزنس پلن استارتاپ عمران

استارتاپ عمرانی که شما قصد ارائه دارید باید در ضمینه عمران یک مبحث جدید و خلاقانه را داشته باشید که یکی از نیازهای کانادا در قسمت ساخت و ساز را بر طرف کند. به این منظور شما به یک بیزنس پلن قوی نیاز دارید که نشان دهد در چه بازه زمانی پروژه شما به سودآوری می‌رسد و در هریک از بخش های معماری و طراحی، عمران و سیستم الکترونیک و… چه نیروهایی دارید و یا نیاز بخ جذب نیرو دارید.

مدرک تحصیلی در استارتاپ عمرانی

داشتن مدرک تحصیلی مرتبط برای پروژه استارتاپ عمرانی کانادا که یک پروژه تخصصی است اگر نگویم الزامی است حداقل شانس شما را بسیار بالا می‌برد. شما باید مدارک خود و تیمی که قصد مهاجرت از طریق استارتاپ را دارید ترجمه کنید و همراه با مقالات مرتبطی که اگر انتشار دادید و … را در بیزنس پلن نشان دهید.

سوابق کاری در استارتاپ عمرانی

سوابق کاری شما از آنجا که بحث استارتاپ عمرانی یک خدمات مهندسی خاص است بسیار مفید بود خیلی عالی می‌شود اگر همین استاراتاپ عمرانی که قصد مهاجرت با آن را دارید در ابعاد کوچکتر اگر در کشور خود اجرا کرده اید را در رزومه بیاورید.

نمونه استارتاپ عمرانی کانادا

در ادامه 6 عدد نمونه از استارتاپ های موفق عمرانی که در تورنتو ساکن هستند همراه با لینک سایت آنها را برای اینکه دید بهتری نسبت به مهاجرت از طریق استارتاپ عمرانی داشته باشید را آورده ایم.

Tread  

یک پلت فرم برای مدیریت خدمات تجهیزات ساخت و ساز، ارائه دانش سریع به شرکت های ساختمانی و ناوگان است.

Kinetica Dynamics

یک شرکت عمرانی موفق که عملکرد دینامیکی و انعطاف پذیری سازه ها را در معرض بارگذاری باد و زلزله افزایش می دهد.

منکس

با توسعه املاک و مستغلات و ساخت خانه های مجردی و فضای تجاری سر و کار دارد.

Geomechanica

نرم افزار شبیه سازی را توسعه می دهد و خدمات مشاوره و آزمایش آزمایشگاهی را برای کاربردهای مهندسی سنگ ارائه می دهد.

DRAGADOS CANADA

خدمات پیمانکاری برای ساخت پل ها، بزرگراه ها، تونل ها و سدها ارائه می دهد.

Murphy Hilgers Architects

پروژه های ساختمانی را برنامه ریزی، طراحی و ارائه می کند. خدمات آن شامل برنامه ریزی استراتژیک و دانش، طراحی معماری، برنامه ریزی سایت، معماری داخلی، مدیریت پروژه و بررسی نقشه می باشد. این شرکت پروژه های ساختمانی مختلفی از جمله تسهیلات حاد، سرطان و مراقبت های طولانی مدت را انجام می دهد.  طراحی و اجرا مراکز روانی و توانبخشی؛ تسهیلات خرده فروشی، تجاری و قضایی؛ و محیط های آموزشی از دیگر خدمات این شرکت است.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  راه‌های مهاجرت به کانادا

شرح خدمات یکی از بزرگترین استارتاپ های عمرانی

برای موفقیت بزرگ فکر کردن در همه حال توصیه می‌شود. یکی از بزرگترین شرکت‌های عمرانی در کانادا و جهان که ابتدا از طریق استارتاپ شروع کرد WSP است.

WSP  یکی از پیشروترین شرکت های خدمات حرفه ای در جهان است دو شرکت WSP  و Parsons Brinckerhoff با هم ترکیب شده‌اند و اکنون یکی از شرکت‌های مشاوره خدمات حرفه‌ای مهندسی در جهان هستند.

آنها با هم خدماتی را برای تغییر محیط ساخته شده و احیای محیط طبیعی ارائه می دهند، و تخصص آنها از اصلاح محیط تا برنامه ریزی شهری، از مهندسی ساختمان های نمادین تا طراحی شبکه های حمل و نقل پایدار و از توسعه منابع انرژی در آینده تا فعال کردن راه های جدید استخراج را شامل می شود. منابع انسانی WSP تقریباً 32000 کارمند از جمله مهندسان، تکنسین ها، دانشمندان، معماران، برنامه ریزان، نقشه برداران، متخصصان مدیریت برنامه و ساخت و ساز و کارشناسان مختلف محیط زیست دارد.  آنها در بیش از 500 دفتر در 39 کشور در سراسر جهان مستقر هستند. در 31 اکتبر 2014، معامله خرید پارسونز برینکرهوف بسته شد. تخصص پارسونز برینکرهوف که مدت‌ها به عنوان یکی از شرکت‌های مهندسی حمل‌ونقل پیشرو در جهان شناخته می‌شود، WSP را در ارائه خدمات جامع برای انواع پروژه‌های زیربنایی از جمله نیرو، ساختمان، آب/فاضلاب، معدن و توسعه جامعه افزایش می‌دهد. WSP، از طریق خرید پارسونز برینکرهوف، تقریباً 32000 کارمند دارد که عمدتاً مهندسان، تکنسین ها، دانشمندان، معماران، برنامه ریزان، نقشه برداران، دیگر متخصصان طراحی و همچنین کارشناسان مختلف محیط زیست هستند که در بیش از 500 دفتر در 39 کشور جهان مستقر هستند. 5 قاره WSP، از جمله پارسونز برینکرهوف، در 12 ماهه منتهی به 31 دسامبر 2014، درآمدی معادل 5.2 میلیارد دلار داشت. این خریدها پایگاه مشتریان و حضور آنها را در آلبرتا، فرانسه، ایالات متحده و استرالیا افزایش داد.

در پایان

اگر قصد مهاجرت از طریق استارتاپ را دارید تیم ما  با سال‌ها تجربه در این روش می‌تواند راهنمای شما در این امر باشد. ما نه موسسه مهاجرتی هستیم نه آژانس مهاجرتی بلکه تلاش داریم به شما کمک کنیم تا با آسودگی بیشتری برای مهاجرت اقدام کنید اگر سوالی در ضمینه مهاجرت استارتاپ به کانادا دارید حتما با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

مقالات پربازدید اخیر
سرمایه گذار ریسک پذیر کانادا (Venture Capital)
18 خرداد 1401

یکی از شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ پیدا کردن شرکت‌های سرمایه گذاری است. شما باید تایید تمایل به سرمایه گذاری یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری را برای پروژه استارتاپی خود را داشته باشید...

جاب آفر چیست ؟
جاب آفر چیست ؟
18 اسفند 1400

در این مطلب قصد داریم تا شما را با جزئیات جدید مهاجرت کاری در خارج از کشور آشنا کرده، به بررسی اینکه جاب آفر چیست بپردازیم، اینکه چگونه جاب آفر بگیریم و در...

ویزای کارآفرینی کانادا
21 خرداد 1401

ویزای کارآفرینی کانادا یکی از راه‌های گرفتن اقامت دائم در کاناداست. بسیاری از مناطق کانادا با سرمایه اندک قابلیت یک بیزنس کوچک را دارند و به موجب آن شما می‌توانید ویزای کارآفرینی بگیرید...

نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا
نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا
11 اسفند 1400

امروزه با تعطیل شدن سفارت کانادا واقع در تهران، یکی از عمده مشکلاتی که ممکن است متقاضیان دریافت ویزا با آن مواجه شوند، نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا است. که در این صورت...

استارتاپ نیوبرانزویک کانادا
استارتاپ نیوبرانزویک کانادا
24 مرداد 1401

استارتاپ نیوبرانزویک کانادا یکی از راه‌های محبوب مهاجرت به کانادا است. نیوبرانزویک از جمله استان هایی است که مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت به خصوص مهاجرت از طریق استارت آپ است. آشنایی با...

انکوباتور استارتاپ کانادا
21 اردیبهشت 1401

در مورد استارتاپ کانادا برای گرفتن اقامت صحبت کردیم و همانطور که گفته شد یکی از شرایط استارتاپ کانادا اعتماد نامه یک شرکت سرمایه گذاری در ایده خلاقانه شماست که در واقع مهمترین...

معرفی تعدادی از سواحل معروف کانادا
معرفی تعدادی از سواحل معروف کانادا
8 اردیبهشت 1401

از استانی به استان دیگر، کانادا دارای برخی از دیدنی‌ترین سواحل دنیا بوده که سالیانه، توریست‌های زیادی را به خود جذب می‌کنند. در این مقاله، به معرفی 10 مورد از سواحل زیبای کانادا...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…