مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مشاوره استارتاپ ویزا در قبولی پروژه استارتاپی شما و گرفتن ویزای اقامت دائم بعد از مهاجرت نقش کلیدی دارد. خوشبختانه تیم ما به صورت تخصصی مشاوره استارتاپ ویزا ‌می‌دهد و در این مقاله قصد داریم مراحل گرفتن ویزای استارتاپ کانادا را بررسی کنیم.

مراحل مشاوره استارتاپ ویزا :

شما برای گرفتن ویزای استارت آپ کانادا باید یک ایده خلاقانه داشته باشید و با این ایده یک اعتماد نامه از شرکت‌های سرمایه گذاری بگیرید و همچنین تمکن مالی و مدرک زبان سطح 5 خود را ارائه دهید. در این راه پله به پله نیاز به مشاوره دارید تا شانس موفقیت خود را بیشتر کنید.

مرحله اول مشاوره ایده خلاقانه:

شما یک ایده خلاقانه و البته کارآمد نیاز دارید که حداقل یکی از نیاز های کانادا را برطرف کند این که ایده شما تا چه اندازه می‌تواند شرکت‌های سرمایه گذاری را ترغیب به سرمایه‌گذاری کند و همچنین دولت کانادا آن را بپذیرد نیاز به مشاوره و راهنمایی افراد با تجربه دارد. تیم ما در این مرحله به شما کمک می‌کند ایده خود را در صورت نیاز کمی تغییر دهید تا مثلا برای کانادای‌ها ایجاد اشتغال بیشتری کند یا علاوه بر جنبه رشد علمی سود آور هم باشد و قطعا همچین ایده‌ای شانس بیشتری برای قبولی دارد.

اگر شما ایده خلاقانه و نو ندارید هم جای نگرانی نیست تیم ما با سنجش علاقه و علم شما چند ایده خوب پیشنهاد می‌دهد تا به کمک هم یکی از این ایده‌ها را انتخاب کنیم و شرایط و دانش نیاز به انجام آن را نیز شما در حداقل زمان فراهم کنید.

مرحله دوم مشاوره بیزنس پلن:

ایده شما با کمک مشاوره استارتاپ ‌ویزا انتخاب و به نظر پتانسیل لازم برای گرفتن ویزای استارتاپ را دارد اما این کافی نیست شما باید یک بیزنس پلن ارائه دهید که با چه مقدار سرمایه و نیروی انسانی و همچنین امکانات اولیه و تجهیزات قادر به پیاده سازی پروژه استارتاپی خود هستید. از طرف دیگر چه زمانی طول می‌کشد وارد فاز اجرا شوید و به نظر شما چقدر طول می‌کشد به درآمد برسید. خوشبختانه نگران این موضوع نیز نباشید افراد متخصص در شاخه‌های مختلف در تیم ما وجود دارد که گاها خود نیز از همین روش مهاجرت کرده‌اند و می‌توانند به شما در این ضمینه مشاوره بدهند.

 

مرحله سوم مشاوره پیدا کردن شرکت سرمایه‌گذاری:

شما باید یک شرکت سرمایه‌گذاری پیدا کنید که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در پروژه شما باشد که شاید مهم‌ترین و سخت‌ترین قسمت مهاجرت از طریق استارتاپ همین است شرکت‌های سرمایه گذاری شامل 3 دسته ریسک‌پذیر، آنجل و انکوباتور هستند.

 شرکت‌های ریسک‌پذیر

مبلغ 200 هزار دلار کانادا را در پروژه های استارتاپی سرمایه گذاری میکنند و بیشتر دنبال پروژه هایی هستند که می‌تواند بسیار سودآور باشد ولی ریسک شکست را هم دارد این شرکت‌ها تنها 4% از سهم شرکت‌های سرمایه‌گذار در مهاجرت استارتاپ را تشکیل می‌دهند. تیم مشاوره استارتاپ ویزا ما می‌تواند این شرکت‌ها را به شما معرفی کند و شانس موفقیت شما را بسنجد.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  همه چیز درباره شهروندی و اقامت دائم کانادا

شرکت‌های آنجل

مبلغ 75 هزار دلار کانادا را در پروژه‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند وبیشتر به دنبال پروژه‌هایی هستند که جواب خود را پس داده و یا در کشور خود مهاجرین در مقیاس کوچکتر انجام شده و صرفا نیاز به خدمات مالی دارند. این که تا چه اندازه پروژه شما را به این شکل معرفی کنیم و شناسایی و معرفی بهترین شرکت‌های آنجل را به شما داشته باشیم از جمله کارهای تیم مشاوره استارتاپ ویزای ما است.

شرکت‌های انکوباتور

این شرکت‌های مبلغی را در پروژه شما سرمایه‌گذاری نمی‌کنند بلکه لا برگذاری کلاس‌های آموزشی در مورد پروژه استارتاپی شما و همچنین خدمات حقوقی برا ثبت و مجوز کار، تامین نیروی انسانی و حتی پیدا کردن اسپانسر به شما کمک می‌کنند و خب منطقی است که بابت این خدمات حتی پولی نیز دریافت کنند البته نگران نباشید عمده این شرکت‌ها مبلغ دریافتی را بعد از به نتیجه رسیدن پروژه شما دریافت می‌کنند. رایزنی و پیدا کردن این شرکت‌ها و نحوه قرارداد بستن با آن‌ها و همچنین تنظیم پروژه استارتاپی شما برای داشتن پتانسیل قبولی در این شرکت ها همه وظیفه تیم مشاوره استارتاپ ویزای ماست.

مرحله چهارم مشاوره مالی

کانادا در روش مهاجرت از طریق استارتاپ هزینه اولیه زندگی شما راپرداخت نمی‌کند و شما باید خود از پس هزینه‌ها تا به سود رسیدن پروژه خود برآیید به این منظور باید تمکن مالی خود را به کانادا اثبات کنید و این مبلغ با توجه به تعداد اعضای خانواده متفاوت است و دائم بروز رسانی می‌شود همچنین این مبلغ باید به شکلی باشد که مورد تایید کانادا باشد. به غیر از اثبات تمکن مالی توصیه نمی‌شود دقیقا همین حداقل مبلغ را جهت مهاجرت با خود به کانادا ببرید و باید مبالغی را نیز جهت بررسی پرونده یا استفاده های شخصی حداقلی داشته باشید تیم مالی ما در مشاوره استارتاپ ویزا به شما کمک می‌کند که با توجه به پروژه و تعداد افراد خانواده و سبک زندگی که انتظار دارید چه مبلغی مناسب شما برای مهاجرت است.

مشاوره حقوقی

بعد از جمع آوری مدارک مراحل بالا نیاز است آن را آماده کرده و به اداره مهاجرت کانادا تحویل دهید چگونگی و ترجمه مدارک و پیگیری‌های ثبت آن و جوابگویی به ایرادات و … تا زمان گرفتن ویزای استارتاپ همه نیاز به مشاور حقوقی دارد و تیم مشاوره استارتاپ ویزا ما بهترین ارتباط با وکلای کانادا و حقوقی را دارد و می‌تواند به شما در این ضمینه کمک کند.

سخن پایانی

مهاجرت از طریق استارتاپ بسیار جذاب بوده اما معمولا مهاجرین کمی نا امید و گیج می‌شوند که ایده آنها به چه شکل باشد، شرکت سرمایه‌گذاری چگونه اعتماد نامه می‌دهد، هزینه این مهاجرت چقدر است و … پیشنهاد ما مشورت گرفتن از افراد با تجربه در این امر است و تیم ما موسسه مهاجرتی یا آژانس نیست اما به شما کمک می‌کند تا پروژه استارتاپی خود را خیلی راحت‌تر جلو برده و ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید.

مقالات پربازدید اخیر
ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
18 فروردین 1401

سالیان سال است که کانادا آن هم با روند صعودی، نرخ پذیرش مهاجرت را افزایش داده و راه‌های مهاجرتی را برای متقاضیان از جمله متقاضیان تحصیل در کانادا، مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی...

واحد پول کانادا چیست؟
واحد پول کانادا چیست؟
22 اسفند 1400

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در زمان مهاجرت به کانادا برای یک مهاجر اهمیت ویژه‌ای دارد ارزش پول کانادا و قیمت آن نسبت به پول کشوری است که در آن زندگی می‌کند. قیمت...

استارتاپ-انتاریو-کانادا
استارتاپ انتاریو کانادا
19 مرداد 1401

استارتاپ استان انتاریو کانادا یکی از محبوب ترین استارتاپ ها در ما بین ایرانیان است. در این مقاله نمونه استارتاپ های موفق کانادا در استان انتاریو را نیز برای شما آورده ایم تا...

چگونه نمره ۵ آیلتس بگیریم؟
چگونه آیلتس 5 بگیریم؟
21 مرداد 1401

اگر قصد مهاجرت از طریق استارت آپ ویزا را به کشور کانادا دارید می بایست حداقل نمره ی آیلتس شما ۵ باشد. نمره آیلتس ۵ بیشتر از اینکه گرامر و لغت باشد، تکنیک...

معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
معرفی دانشگاه رویال رودز کانادا
3 اردیبهشت 1401

دانشگاه رویال رودز (Royal Roads University) در سال 1995 در شهر ویکتوریا مرکز ایالت بریتیش کلمبیا تاسیس شده است. دولت استان بریتیش کلمبیا پس از انحلال دانشکده نظامی سابق رویال رودز (RRMC) در...

معرفی شهر ونکوور کانادا
معرفی شهر ونکوور کانادا
15 فروردین 1401

ونکوور هر ساله در میان ده شهر محبوب جهان قرار می‌گیرد. این شهر به دلیل برنامه‌های ابتکاری خود در زمینه‌های پایداری محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی، از مقاصد اصلی مهاجرت به کانادا است....

استارتاپ نیوبرانزویک کانادا
استارتاپ نیوبرانزویک کانادا
24 مرداد 1401

استارتاپ نیوبرانزویک کانادا یکی از راه‌های محبوب مهاجرت به کانادا است. نیوبرانزویک از جمله استان هایی است که مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت به خصوص مهاجرت از طریق استارت آپ است. آشنایی با...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…