مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

مشاوره مهاجرت به کانادا در همه روش‌های مهاجرتی یعنی مشاوره تحصیلی، مشاوره استارتاپ، مشاوره جاب آفر و … نقش کلیدی در موفقیت شما برای مهاجرت به کانادا را دارد.

کانادا یک کشور جذاب و مهاجر پذیر است که بسیاری از مردم در سراسر دنیا علاقه مند به مهاجرت به این کشور هستند اما این که چگونه می‌توان به این کشور مهاجرت کرد و کدام راه برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط شما بهتر و آسان‌تر است، نیاز به یک مشاوره مهاجرت به کانادا توسط یک مشاور کاربلد دارد.

خدمات مشاوره مهاجرت به کانادا

شما یکسری شرایط دارید که قابل تغییر نیست مثل سن، حداکثر بودجه، زندگی با همسر و … و یکسری شرایط دارید که می‌توانید با بهبود بخشیدن به آن شرایط مهاجرت خود به کانادا را بهتر کنید مثل مدرک زبان، سابقه کار، مدرک تحصیلی و … نقش مشاور کاربلد در مشاوره مهاجرت به کانادا پیدا کردن بهترین روش و حتی یک برنامه ریزی برای فراهم کردن شرایط اولیه شماست.

 

مشاوره تحصیلی

در بسیاری از روش های مهاجرت فاکتور سن نقش اولیه در قبولی یا رد شما در آن روش را دارد مثلا در مهاجرت تحصیلی در مقطعی که قصد ادامه تحصیل دارید یک حداکثر سنی را در نظر گرفته اند، بسیاری از دانشگاه‌های کانادا در مقطع کارشناسی حداکثر 25 سال را قبول می‌کنند اما آیا این به آن معنا است که شما باید بیخیال مهاجرت تحصیلی شوید ؟ خیر کارشناسان مشاوره می‌توانند به شما بگویند چه دانشگاه‌های خاصی در سن بالاتر هم در مقطع کارشناسی دانشجو می‌گیرند یا می‌توانید چ مدرکی معتبری را در کمترین زمان در کشور خود گرفته و در مقاطع بالاتر مثل کارشناسی‌ارشد اقدام به گرفتن ویزای تحصیلی و مهاجرت به کانادا کنید.

مشاوره مالی

شرایط مالی شما دیگر فاکتور مهمی است که در مهاجرت به کانادا به آسوده ترین روش نقش کلیدی دارد. خارج از هزینه‌های اولیه بسیاری از روش‌ها نیازمند اثبات تمکن مالی دارد و یا حتی در روشی مثل سرمایه‌گذاری شما باید اثبات کنید مبلغ مورد نظر جهت سرمایه‌گذاری را دارید. در پروژه‌های استارتاپ هم که درست است شما یک شرکت سرمایه‌گذاری برای پیاده سازی ایده خود پیدا می‌کنید اما به غیر از اثبات تمکن مالی ممکن است به طور کامل مبلغ سرمایه گذاری شرکت‌ها جوابگو پروژه شما نباشد و باید به کانادا اثبات کنید در صورت نیاز می‌توانید این مبلغ را تامیین کنید.

 

مشاوره حقوقی

فارغ از هر روشی که قصد مهاجرت دارید برای درخواست گرفتن اقامت و بررسی پرونده نیاز به یک مشاور حقوقی دارید. این که این فرد تا چه اندازه با تجربه باشد و همچنین تا چه اندازه با وکیل‌های کانادایی در ارتباط باشد و از آخرین اخبار مهاجرت اطلاع داشته باشد نقش کلیدی در موفقیت پرونده شما و مهاجرت به کانادا را دارد.

مشاوره تخصصی مهاجرت به کانادا

بعد از این که شما توسط یک مشاوره اولیه و مشورت با دیگر کارشناسان مالی و حقوقی روش مهاجرتی خود به کانادا را انتخاب کردید و می‌خواهید الزامات مهاجرت خود در این روش را تامیین کنید بهتر است یک مشاور تخصصی با توجه به روش خود داشته باشید تا هنگامی که دارید مدارک خود را ترجمه می‌کنید و زبانتان را تکمیل می‌کنید یا شرایط مالی خود را بهبود می‌بخشید در کنار شما باشد و دیگر کارهای مهاجرتی شما را انجام دهد بهتر است این مشاور تا لحظه گرفتن اقامت دائم حتی بعد از مهاجرت به کانادا در کنار شما باشد.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  ویزای استارتاپ کانادا روشی جذاب برای گرفتن اقامت کانادا

خدمات دیگر مشاوره مهاجرت به کانادا

داشتن همسر و فرزند و نحوه گرفتن اقامت اقامت برای ‌آنها، میزان درصد موفقیت شما در راه مهاجرت به کانادا در روشی که انتخاب کردید، داشتن پلن B در صورت عدم موفقیت در روشی که انتخاب کردید یا جایگزین داشتن برای شرکت یا دانشگاهی که دارید برای گرفتن تاییدیه آن تلاش می‌کنید همه از جمله دیگر نکات مهم داشتن مشاور خوب برای مشاوره مهاجرت به کانادا است.

برنامه‌ریزی همراه با مشاوره مهاجرت به کانادا

این که شما جدی قصد مهاجرت به کانادا را دارید یا خیر بسیار مهم است و برای مهاجرت به کانادا باید برنامه ریزی دقیق و تلاش داشته باشید. به این شکل نیست که روش‌های مهاجرت به کانادا را در مقالات اینترنتی بخوانید و شرایط اولیه آن را بررسی کنید و سرگرم روزمرگی خود شوید یا اگر در شرایط روشی که دوست دارید شرطی مثل زبان وجود دارد که با خود می‌گویید حالا زبانم رو اوکی کردم اقدام می‌کنم و هیچ وقتم جدی دنبالش نمی‌کنید نمی‌توان به موفقیت امیدوار بود. پیشنهاد ما این است ابتدا با یک مشاور صحبت کنید روشی که می‌خواهید با آن مهاجرت کنید را انتخاب کنید و سپس ارزیابی کنید تا چه اندازه شانس موفقیت در آن را دارید و هنگامی که مطمئن شدید زمانی که شما دارید الزامات آن را تهیه می‌کنید مشاور شما با تیم علمی، حقوقی و … خود پرونده شما را جلو ببرند قطعا به این شکل شما شانس بسیار بالاتری در موفقیت دارید.

سخن پایانی

این‌ها را نگفتیم که تهش به این برسیم مشاوره خود را به ما بسپارید یا همین حالا زنگ بزنید و دیگر جملات بازاریابی بلکه نظر ما این است که خودتان تحقیق کنید از چند نفر یا موسسه هم مشورت بگیرید و در آخر انتخاب کنید چه مشاوری برای مشاوره مهاجرت به کانادا برای شما مناسب‌تر است. تیم ما نه وکیل مهاجرت است و نه موسسه مهاجرتی. ما یک تیم متشکل از متخصصان راه اندازی کسب و کار و متخصصین برنامه نویسی هستیم که توانایی راه اندازی یک کسب و کار به صورت استارت آپ را داریم. شما می توانید از این مسیر برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید و اقامت دائم کانادا را از طریق استارت آپ ویزا دریافت نمایید.

مقالات پربازدید اخیر
همه چیز درباره شهروندی و اقامت دائم کانادا
همه چیز درباره شهروندی و اقامت دائم کانادا
24 اسفند 1400

از حدود سال ۲۰۱۳ بود که دولت کانادا برای آینده ی کشور خود یک برنامه ی بلند مدت را در نظر گرفت تا از طریق جذب مهاجر بتواند به اهداف بلند مدت خود...

مشاوره استارتاپ ویزا
27 اردیبهشت 1401

مشاوره استارتاپ ویزا در قبولی پروژه استارتاپی شما و گرفتن ویزای اقامت دائم بعد از مهاجرت نقش کلیدی دارد. خوشبختانه تیم ما به صورت تخصصی مشاوره استارتاپ ویزا ‌می‌دهد و در این مقاله...

معرفی شهر هالیفاکس، کانادا
معرفی شهر هالیفاکس، کانادا
23 فروردین 1401

هالیفاکس مرکز استان نوا اسکوشیا است. این شهر که بندری پر رونق در اقیانوس اطلس است به عنوان یکی از بهترین بندرهای جهان شناخته می‌شود. هالیفاکس هر بندر دیگری در ساحل شرقی به...

آیا برنامه Tech Pilot بریتیش کلمبیا بهترین روش مهاجرت به کاناداست؟
آیا برنامه Tech Pilot بریتیش کلمبیا بهترین روش مهاجرت به کاناداست؟
17 اسفند 1400

یکی از بهترین ترین برنامه های پذیرش مهاجرت به بریتیش کلمبیا برنامه Tech Pilot است. این برنامه جز برنامه های نامزدی استانی (PNP) است و هر ساله تعداد زیادی از افرادی که قصد...

همه چیز درباره سیتیزن کانادا
همه چیز درباره سیتیزن کانادا
26 اسفند 1400

در مقاله ای که قبلا منتشر کردیم سعی شد تا شما را اقامت دائم کانادا آشنا کنیم و در مقاله ای دیگر نیز در خصوص شباهت ها و تفاوت های پی آر و...

جاب آفر چیست ؟
جاب آفر چیست ؟
18 اسفند 1400

در این مطلب قصد داریم تا شما را با جزئیات جدید مهاجرت کاری در خارج از کشور آشنا کرده، به بررسی اینکه جاب آفر چیست بپردازیم، اینکه چگونه جاب آفر بگیریم و در...

همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید
همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید
28 بهمن 1400

استارت آپ نوعی از کسب و کار است که محصول یا خدمات منحصر به فردی را توسعه می دهد و آن را به بازار معرفی می کند. در این مقاله از وب سایت...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…