مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید

فهرست محتوای مقاله

استارت آپ نوعی از کسب و کار است که محصول یا خدمات منحصر به فردی را توسعه می دهد و آن را به بازار معرفی می کند. در این مقاله از وب سایت در مسیر استارت آپ ویزا، ما در مورد چیستی استارت‌آپ، تفاوت‌های این نوع شرکت و کسب‌وکار کوچک صحبت می‌کنیم و نکاتی را ارائه می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که آیا کار برای استارت‌آپ برای شما مناسب است یا خیر.

استارت آپ چیست؟

استارت‌ آپ یک کسب‌وکار جدید است که هدف آن ارائه خدمات یا محصول – اغلب در یک بازار بزرگ یا در حال رشد – برای حل یک مشکل خاص و گاه دشوار است. این کسب و کارها اهدافی را تعیین می کنند تا در مدت زمان کوتاهی تأثیر قابل توجهی برای مشتریان یا مخاطبان خود بگذارند و تولید را به سرعت گسترش دهند.

استارتاپ در مقابل کسب و کار کوچک

استارت‌آپ‌ها شباهت‌هایی با کسب‌وکارهای کوچک دارند، اغلب شامل بودجه محدود، حداقل کارکنان و عدم اطمینان در مورد موفقیت در هنگام شروع. همچنین تفاوت های زیادی وجود دارد که آنها را متمایز می کند، مانند:

 • صنایع
 • بازار هدف
 • رشد
 • سرمایه گذاری مالی
 • طول عمر

اکو سیستم استارت آپ
صنایع و استارت آپ

کسب‌وکارهای کوچک تقریباً در هر صنعتی می‌توانند وجود داشته باشند، اما استارت‌آپ‌ها اغلب در صنایع خاصی متمرکز هستند، از جمله:

 • تکنولوژی در حال ظهور
 • تجارت به کسب و کار (B2B)
 • نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)
 • تجارت الکترونیک و کالاهای مصرفی
 • فناوری مالی
 • مراقبت های بهداشتی

در بسیاری از موارد، استارت‌آپ‌ها ممکن است روندهای دو یا چند مورد از این صنایع را برای رفع نیازهای خاص در بازار هدف ترکیب کنند. به عنوان مثال، برخی از استارت آپ ها ممکن است روندها و عملکردهای فناوری نوظهور را برای توسعه یک محصول SaaS برای حوزه مراقبت های بهداشتی ترکیب کنند.

بازار هدف در استارت آپ

هم استارت‌آپ‌ها و هم کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند بر اساس مکان، صنعت، سودآوری، رقابت و عوامل دیگر، از نظر بازارهایی که هدفشان قرار می‌گیرد، متفاوت باشند. بسته به پیشنهادات استارتاپ، احتمالاً:

 • به دنبال حل مسائل خاص در بازاری با رشد بالقوه زیاد، دوام مالی و تقاضای مصرف کننده باشید
 • در آغاز راه به بازار جغرافیایی وسیع تری دست پیدا کنید
 • یک پیشنهاد منحصر به فرد داشته باشید که به آنها اجازه می دهد با شرکت های دیگر رقابت کنند، حتی شرکت هایی که بزرگتر یا با سابقه هستند.

بسته به پیشنهادات یک کسب و کار کوچک، ممکن است:

 • فرصت های تجاری را به دلیل علاقه شخصی مالک دنبال کنید
 • بازار هدف خود را بر اساس مکانی که در آن قرار دارند و مشکلاتی که می توانند حل کنند یا نیازهایی که می توانند در آن منطقه جغرافیایی برآورده کنند انتخاب کنند.
 • دسترسی به بازار خود را به منطقه جغرافیایی خود محدود کنید زیرا آنها قادر به رقابت با شرکت های بزرگتر و جاافتاده در جاهای دیگر نیستند.
شاید این مقاله برایتان مفید باشد  ویزای استارتاپ کانادا روشی جذاب برای گرفتن اقامت کانادا

رشد استارت آپ

بسته به اینکه یک کسب‌وکار چقدر جدید است و ذینفعان منابعی را برای حمایت از آن فراهم می‌کنند، استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای کوچک ممکن است محدودیت‌هایی از نظر بودجه، نیروی انسانی یا تولید داشته باشند.

اگرچه یک استارت آپ ممکن است به عنوان یک کسب و کار کوچک از نظر نیروی انسانی یا تامین مالی شروع شود، یکی از اهداف اصلی یک استارت آپ گسترش سریع است که منجر به اجرای استراتژی هایی در مراحل اولیه می شود که باعث افزایش تولید، تامین مالی، پرسنل و دسترسی به بازار می شود.

در مقابل، کسب‌وکارهای کوچک اغلب این انتخاب را دارند که در عین موفقیت، کوچک باقی بمانند یا پیشنهادهای سرمایه‌گذاری یا خرید دریافت کنند که به آنها اجازه می‌دهد در صورت پذیرش پذیرش، تولید، نیروی انسانی و دسترسی به بازار را گسترش دهند.

سرمایه گذاری مالی در استارت اپ

بسیاری از استارت‌آپ‌ها با کارآفرینی شروع می‌کنند که ایده‌ای را توسعه می‌دهد، یک طرح کسب‌وکار ایجاد می‌کند و به دنبال سرمایه‌گذارانی می‌گردد که به آنها کمک مالی می‌کند تا کارکنان لازم را استخدام کنند، شروع به تولید کالا یا خدمات کنند و سایر هزینه‌های سربار یا تولید را بپردازند. کسب‌وکارهای کوچک ممکن است با سرمایه‌گذاری شخصی مالک و/یا وام تجاری برای تأمین منابع مالی، تولید، یافتن مکانی برای راه‌اندازی کسب‌وکار و سایر هزینه‌های سربار یا تولید شروع کنند.

طول عمر استارت آپ

استارت‌آپ‌ها همچنین به این دلیل که از نظر موفقیت کمتر قابل پیش‌بینی هستند، به‌ویژه در بلندمدت شناخته می‌شوند. این به احتمال زیاد به دلیل این واقعیت است که آنها بر گسترش بسیار متمرکز هستند. برای مثال، آنها ممکن است به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری بالقوه راه اندازی شوند که در آن یک شرکت بزرگتر در همان صنعت یا بازار، استارت آپ را خریداری می کند و تولید، درآمد، پتنت ها، کارکنان و سایر اجزای آن را جذب می کند.

کسب‌وکارهای کوچک نیز اغلب از نظر موفقیت دارای عدم اطمینان هستند، اما این نوع بیشتر بر روی انباشت منابع استراتژیک مانند کارکنان واجد شرایط و درآمد ثابت متمرکز است و در طول زمان به کندی رشد می‌کند. این استراتژی می تواند به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند تا مطمئن شوند که قادر به ارائه محصولات یا خدمات برای مدت طولانی به بازار خود هستند.

 

 

 

مقالات پربازدید اخیر
برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
30 بهمن 1400

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا یک برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین ، پدر بزرگ و یا مادربزرگ برگزار میکند. برنامه PGP در قالب یک لاتاری در هفته منتهی به...

مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا
29 اردیبهشت 1401

مهاجرت تحصیلی به کانادا آسان و پرکاربرد است اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید بهتر است با مزایا، شرایط و ویژگی‌های آن آشنا باشید. هر‌ساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا تصمیم...

شرایط استارتاپ کانادا
20 اردیبهشت 1401

ویزای استارتاپ یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به کانادا است که در مقاله استارت آپ کانادا به آن به صورت کلی پرداختیم، اکنون می‌خواهیم شرایط ویزای استارتاپ کانادا را کمی از نزدیک‌تر بررسی...

اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری
اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری
14 اسفند 1400

در این مقاله قصد داریم به ۱۰ مورد از باورها و اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری بپردازیم. اما قبل از آن کمی در مورد این روش مهاجرت به کانادا صحبت می کنیم....

همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
21 اسفند 1400

طلاق و جدایی در کانادا آن هم زمانی که برای شروع یک زندگی جدید به کانادا مهاجرت کرده‌اید، شاید تجربه چندان خوشایندی نباشد. شاید هم باشد! این تجربه چه خوب باشید چه بد،...

معرفی شهر وینیپگ کانادا
معرفی شهر وینیپگ کانادا
11 فروردین 1401

وینیپگ پایتخت استان مانیتوبا و بزرگترین شهر این استان در کانادا است. در طول دهه گذشته، برنامه نامزدهای استانی منیتوبا تعداد زیادی را برای مهاجرت به کانادا آورد، به طوری که هم اکنون...

بررسی استارت آپ ویزای ۱۲ کشور
بررسی استارت آپ ویزای ۱۲ کشور
30 بهمن 1400

استارت آپ ویزا اصولا مراحل جذاب و بسیار سختی را دارد و یکی از مهمترین راه های دریافت اقامت دائم کشور مقصد است. این روش هم برای دولت سوداور است و هم برای...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…