مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ-پزشکی-کانادا-و-سلامت-صوتی

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ پزشکی کانادا و استارتاپ های حوزه سلامت بسیار مورد توجه کانادا بوده و از جمله محبوب‌ترین استارتاپ‌ها در کانادا است.

با بررسی این گونه استارتاپ ها در ادامه پنج عدد از استارتاپ های موفق سلامت و پزشکی در کانادا را معرفی خواهیم کرد.

شرایط استارتاپ پزشکی

مثل دیگر شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ ، برای استارتاپ پزشکی شما نیاز به زبان سطح 5 انگلیسی یا فرانسوی ، تمکن مالی برای 6 ماه تا یک سال برای زندگی در کانادا و حمایت نامه یک شرکت سرمایه گذاری را دارید و همچنین ایده و بیزنس پلن شما باید موافقت کانادا را برای مهاجرت جلب کند.

اگر در مورد استارتاپ کانادا و شرایط استارتاپ کانادا نیاز به توضیح بیشتری دارید میتوانید مقالات آنها را با کلیک روی آن‌ها مشاهده کنید.

چرا استارتاپ پزشکی در کانادا ؟

بخش عمده‌ای از جمعیت کانادا را سالمندان تشکیل می‌دهند و میانگین سنی در این کشور رو به بالاست و در نتیجه برای مراقبت و خدمات پزشکی کانادا از سراسر جهان نیرو می‌گیرد. علاوه بر این رفاه و سلامت مردم از اولویت های دولت کانادا بوده و در نتیجه استارتاپ پزشکی ، استارتاپ سلامت ، استارتاپ ژنتیک ، استارتاپ پرستاری و … همه از جمله استارتاپ‌های محبوب برای کانادا و شرکت‌های سرمایه گذاری است.

تحصیلات در استارتاپ پزشکی کانادا

هیچ گونه شرایط خاصی برای میزان تحصیلات در این روش بیان نشده و در واقع شما برای یک ایده پرداز در ضمینه پزشکی و سلامت لازم نیست حتما دکتر یا پزشک باشید و می‌توانید یک ایده جذاب و کارآمد برای چینش خدمات پزشکی و گسترش بهداشت یا … داشته باشید. اما داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و معتبر در ضمینه ای که قصد راه اندازی استارتاپ را دارید می‌تواند اعتماد شرکت‌های سرمایه گذاری را بیشتر کند و بیزنس پلن شما تا حدودی باور پذیر تر برای آنها باشد چرا که می‌دانند در این ضمینه تخصص دارید.

سابقه کاری در استارتاپ سلامت کانادا

به مانند مدرک تحصیلی برای سوابق کاری هم شرط الزامی گذاشته نشده اما داشتن سابقه کاری مرتبط در این ضمینه اعتبار شما را بسیار زیاد می‌کند به خصوص اگر یک نمونه کوچک از همین استارتاپ پزشکی و سلامتی را که قصد مهاجرت با آن را دارید در کشور خود اجرا کرده و تا حدودی جواب گرفتید. این به شرکت‌های سرمایه گذاری نشان می‌دهد شما توان اجرای پروژه استارتاپی خود را دارید و برای پیاده سازی آن در سطح بالاتر و بین المللی تنها نیاز به حمایت مالی دارید.

نمونه استارتاپ های سلامت و پزشکی موفق در کانادا

سلامت دیجیتال یا بازار جهانی سلامت الکترونیک در سال‌های اخیر رونق گرفته است. معاینه شدن توسط پزشک دیگر به معنای انتظار ساعت‌های طولانی در یک کلینیک نیست. ما در دوره ای از برنامه های کاربردی تلفن همراه هستیم که می توانند بیماران را بدون ترک آسایش خانه خود به پزشکان و پرستاران متصل کنند. با راه‌حل‌های سلامت الکترونیک، پزشکان می‌توانند به راحتی و آزادانه دانش پزشکی را در سراسر پلتفرم‌ها و دستگاه‌ها با سایر پزشکان به اشتراک بگذارند و ارتباط برقرار کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، تصمیم گرفتیم نگاهی به برخی از استارت‌آپ‌های مراقبت‌های بهداشتی در کانادا بیندازیم که به بیماران امکان دسترسی فوری به پزشکان، راهنمایی آنها را در تمام مراحل جراحی از جمله آماده‌سازی و پس از عمل می‌دهد، و به پزشکان اجازه می‌دهد تا دانش پزشکی را به اشتراک بگذارند.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  اقتصاد کانادا

Akira Medical

مکان: انتاریو، بریتیش کلمبیا ، آلبرتا، کبک

به گفته این تیم Akira یک استارتاپ پزشکی و سلامت با یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان دسترسی فوری به پزشکان کانادایی متخصص در پزشکی خانواده را می دهد. وقتی شما یا یکی از اعضای خانواده تان بیمار می شوید، اتاق انتظار پر از افراد دیگر آخرین جایی است که می خواهید باشید. نسخه‌ها، آزمایش‌های پزشکی، یا معرفی متخصص ها را دریافت  می‌کنید و همه اینها بدون خروج از خانه است. در مورد سابقه سلامتی خود و آنچه نگران هستید به ما بگویید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا برنامه عضویت مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید. هر چند وقت یکبار که نیاز دارید با یک پزشک یا پرستار چت کنید یا با متخصصان بهداشت متحد ما یک قرار ملاقات رزرو کنید.

SeamlessMD

مکان : مقر اصلی تورنتو    تحت حمایت : شرکت‌های آنجل     کارمندان : 11 تا 50 نفر

به گفته این تیم SeamlessMD یک استارتاپ پزشکی و سلامت با پلت فرم مدیریت مراقبت و مشارکت بیمار است. آنها یک راه حل فناوری برای هدایت بیماران از آماده سازی تا بهبودی و نظارت بر بیماران در معرض خطر پس از ترخیص ارائه می دهند. با پشتوانه تحقیقات بالینی، SeamlessMD  ثابت کرده که طول مدت اقامت، ویزیت های اورژانس، لغو جراحی و هزینه ها را کاهش می دهد. بیماران می‌توانند به SeamlessMD روی تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه خود دسترسی داشته باشند و از طریق یادآوری، نظرسنجی و آموزش از آماده‌سازی از طریق بازیابی راهنمایی می‌شوند. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند برای نظارت بر پیشرفت بیمار و مداخله زودتر برای بیماران در معرض خطر به داشبوردهای بلادرنگ دسترسی داشته باشند. مشتریانی از جمله بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی پیشرو مانند مرکز پزشکی دانشگاه راش، سیستم مراقبت های بهداشتی سنت پیتر و مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل دارد.

Figure 1

مکان : مقر اصلی تورنتو    تحت حمایت : شرکت‌های آنجل     کارمندان : 11 تا 50 نفر

به گفته این تیم Figure 1 یک استارتاپ پزشکی و سلامت با دموکراتیک کردن دانش پزشکی، پلتفرم اشتراک‌گذاری دانش و نزدیک شدن به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی آسان است.

Sosido

مکان : مقر اصلی ونکوور    تحت حمایت : شرکت‌های آنجل

به گفته این تیم: Sosido یک استارتاپ پزشکی و سلامت با یک پلت فرم اشتراک آنلاین دانش است که برای سرعت بخشیدن به انتقال دانش بالینی بین متخصصان مراقبت های بهداشتی طراحی شده است.

The Rounds

مکان : مقر اصلی هالیفاکس    تحت حمایت : شرکت‌های آنجل     کارمندان : 11 تا 50 نفر

به گفته این تیم The Rounds یک استارتاپ پزشکی و سلامت با یک شبکه آنلاین که در آن پزشکان می‌توانند با خیال راحت و ایمن در مورد موارد بالینی در زمان واقعی با یکدیگر همکاری کرده و با هم ارتباط برقرار کنند.

 

مقالات پربازدید اخیر
۱۰ شهر برتر کانادا برای اشتغال در حوزه فناوری
10 شهر برتر کانادا برای اشتغال در حوزه فناوری
5 اسفند 1400

بنا بر گزارشی از بخش تحقیقات بزرگترین مشاور املاک تجاری در دنیا، تورنتو، اتاوا، ونکوور، واترلو و مونترال، بهترین مناطق کانادا برای یافتن شغل در حوزه فناوری به حساب می‌آیند. به گزارش CBRE...

سفارت‌ های کانادا برای ایرانیان
سفارت‌ های کانادا برای ایرانیان
27 فروردین 1401

ایرانیان برای مهاجرت به کانادا مجبور هستند که به سفارت کانادا در کشورهای دیگر مراجعه کنند تا امور مهاجرتی خود را انجام دهند. برای مثال شخصی که قصد تحصیل در کانادا دارد، برای...

اقامت دائم کانادا
3 خرداد 1401

اقامت دائم کانادا به معنای دریافت حق اقامت طولانی مدت است . کانادا برای افرادی که خواهان اقامت دائمی هستند یک کارت اقامت صادر می‌کند که این کارت به سندی به نام canada...

اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری
اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری
14 اسفند 1400

در این مقاله قصد داریم به ۱۰ مورد از باورها و اشتباهات رایج در مورد اکسپرس اینتری بپردازیم. اما قبل از آن کمی در مورد این روش مهاجرت به کانادا صحبت می کنیم....

خرید بیزنس پلن استارتاپ کانادا
خرید بیزینس پلن استارتاپ کانادا + کلاهبرداری ها
30 مرداد 1401

خرید بیزینس پلن در کانادا و مهاجرت از طریق استارتاپ آماده موضوعی است که در حال حاضر بسیار محبوب است. در این مقاله قصد داریم بیشتر این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم...

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا
انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا
2 شهریور 1401

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای اولیه و بسیار مهم است. شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیز روند انگشت نگاری را در کانادا...

مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا
29 اردیبهشت 1401

مهاجرت تحصیلی به کانادا آسان و پرکاربرد است اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید بهتر است با مزایا، شرایط و ویژگی‌های آن آشنا باشید. هر‌ساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا تصمیم...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…