مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ انرژی کانادا صوتی

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ انرژی کانادا یکی از محبوب ترین استارت آپ ها برای شرکت‌های سرمایه گذاری و کشور کانادا است. بهینه کردن انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر دغدغه همه‌ی کشور های پیشرفته و توسعه یافته است.

کانادا به عنوان یک کشور پیشرو در ضمینه محیط زیست و عدم اتلاف انرژی به دنبال استارتاپ های موفق با طرح نو در این ضمینه بوده و شانس شما در صورت داشتن یک طرح انرژی استارتاپی برای موفقیت بسیار بالاست.

استارتاپ مهندسی برق در کانادا

مهندسی برق از جمله مهندسی های محبوب در کانادا است که درآمد این رشته تحصیلی در این کشور به نسبت بالاتر از مهندسی های دیگر است البته حوزه فعالیت شما در مهندسی برق و سطح کاریتان در این میزان درآمد بسیار موثر است.

استارتاپ مهندسی محیط زیست در کانادا

اولویت کانادا استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و استخراج منابع بدون آسیب به محیط زیست است به همین منظور مهندسی محیط زیست یا علوم مرتبط به آن یکی از نیازهای کانادا است و شما شرایط نسبتا خوبی برای مهاجرت دارید.

شرایط استارتاپ حوزه انرژی در کانادا

به مانند دیگر استارتاپ‌ها شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیاز یه یک شرکت سرمایه گذار دارید که در پروژه شما مایل باشد سرمایه گذاری کند این شرکت‌ها می‌توانند جز دسته کلی ریسک‌پذیر، آنجل یا انکوباتور باشند. برای این منظور شما نیاز به یک بیزنس پلن قوی دارید که این شرکت‌ها را مجاب به سرمایه گذاری در پروژه شما بکند. علاوه بر این ها شما نیاز به شرایط عمومی مهاجرت از طریق استارتاپ یعنی زبان سطح 5 انگلیسی یا فرانسوی و تمکن مالی برای 6 ماه تا یکسال برای خود و اعضای خانواده دارید.

داشتن مدرک مرتبط یا سوابق کاری مرتبط از جمله شروط اصلی مهاجرت از طریق استارتاپ انرژی نمی‌باشد اما می‌تواند شانس شما را برای پذیرش و همچنین پیدا کردن یک شرکت سرمایه گذار بالا ببرد.

علاوه بر این ها شما در مهاجرت از طریق استارتاپ با یک ایده نو می‌توانید حداکثر 4 شریک دیگر هم با خود به کانادا بیاورید و هریک از آنها می‌توانند در ضمینه متفاوتی از ایده شما فعالیت کنند به طور مثال برای استارتاپ با موضوع عدم اتلاف انرژی شما می‌توانید در ضمینه محیط زیستی پروژه یا انرژی پروژه فعالیت کنید و شریک شما در ضمینه دیجیتال کردن این موضوع و برنامه نویسی یا دادن استراتژی یا … فعالیت کند الیته باید طرح کلی شما ابتدا مورد موافقت قرار گیرد و همچنین هریک شرایط عمومی مهاجرت از طریق استارتاپ را داشته باشید.

نمونه استارت های موفق کانادا در ضمینه انرژی

در حالی که ایده کلی انرژی های تجدیدپذیر در ایدئولوژی آن کاملاً سازگار است، انواع پروژه ها از یک فناوری به فناوری دیگر و از یک مدل تجاری به مدل دیگر بسیار متفاوت است. استارت‌آپ‌های انرژی‌های تجدیدپذیر در اشکال و اندازه‌های مختلف وجود دارند. برخی از شرکت‌ها، فناوری‌های انرژی خورشیدی و بادی را توسعه می‌دهند، اما برخی استارت‌آپ‌ها به سادگی توسعه و تامین مالی چنین پروژه‌هایی را تسهیل می‌کنند.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  مشاوره مهاجرت به کانادا

Phosphopower Group

برای استارت‌آپ‌های انرژی‌های تجدیدپذیر با رتبه برتر ما، به سمت شمال واترلو، کانادا می‌رویم، جایی که سباستین آلامیلو گروه PhosphoPOWER را در سال 2018 تأسیس کرد. و راه حل سازگار با محیط زیست برای کمبود انرژی در شبکه های برق تجدید پذیر ارائه داد. این باتری هیبرید ردوکس از هیدرولیز برای ذخیره انرژی استفاده می کند تا از نوسانات برق بر زندگی روزمره کاربر نهایی جلوگیری کند.

وقتی یک جامعه به آب و هوا، خواه خورشید باشد یا باد، برای برق وابسته است، کمبودی وجود نخواهد داشت. معمولاً جوامعی که از چنین شبکه‌های انرژی تجدیدپذیر نیرو می‌گیرند، برای جبران کسری به سوخت‌های سنتی متوسل می‌شوند. باتری Ocean اولین در نوع خود است.

با سیستم های ذخیره سازی باتری که در واقع برای انجام مکمل در زمانی که انرژی تجدیدپذیر جدیدی تولید نمی شود کافی است. باتری Ocean بازدهی 85 درصدی، چرخه عمر 80 باتری لیتیوم یونی دارد و می تواند برق تا 250 خانه را تامین کند.

Hydrostor

Hydrostor یک فناوری ذخیره سازی انرژی هوای فشرده پیشرفته در تورنتو کانادا است که برای امکان انتقال به شبکه برق پاک‌تر و پاسخگوتر توسعه یافته است. آنها با تخصص های مختلفی مانند ذخیره سازی انرژی فله، تولید انعطاف پذیر، تولید مبتنی بر بار فله و موارد دیگر سر و کار دارندHydrostor  یک راه حل کامل برای تامین مالی و ضمانت ارائه راه حل ها در سراسر جهان ارائه می دهد.

Enerkem

Enerkem یک شرکت فناوری پاک در کبک کانادا است که زباله ها را به مواد شیمیایی تجدید پذیر، سوخت های زیستی حمل و نقل و محصولات روزمره تبدیل می کند. این شرکت یک سازمان خصوصی است که زیر نظر بخش محیط زیست و انرژی های تجدید پذیر فعالیت می کند. آنها حدود 201-500 کارمند دارند و تخصص اصلی آنها مواد شیمیایی تجدیدپذیر و سوخت های زیستی است.

Eavor

Eavor یک سازمان مستقر در آلبرتا کانادا است که یک فناوری جدید تولید برق زمین گرمایی را اختراع کرده است که بر تمام موانع سنتی زمین گرمایی غلبه می کند. آنها حدود 11 تا 50 کارمند دارند و با تخصص های مختلفی مانند فناوری پاک، بار پایه و زمین گرمایی سر و کار دارند. آنها از پیشرفته ترین و برجسته ترین تکنیک های حفاری استفاده می کنند و آنها را با آخرین فن آوری تولید گرما به برق ادغام می کنند.

Transpod

Transpod یک سازمان خصوصی در تورنتو و انتاریو کانادا است که در بخش حمل و نقل و راه آهن فعالیت می کند. آنها قدرت کاری حدود 11 تا 50 کارمند دارند و با تخصص های مختلفی مانند نوآوری، هوافضا و هایپر لوپ سر و کار دارند. فناوری آنها این پتانسیل را دارد که یکی از مخرب ترین و مبتکرانه ترین فناوری های قرن بیست و یکم باشد. آنها توانسته اند استعدادهای برتر مهندسی و یک هیئت مشاور برجسته را برای بداهه سازی سیستم و کارایی خود به دست آورند.

 

 

مقالات پربازدید اخیر
ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا
5 بهمن 1400

کانادا سالانه میزبان میلیون‌ها بازدیدکننده است که با اهداف گردشگری، تفریحی، سفرهای کاری و یا بازدید از دوستان و خانواده با ویزاهای غیر اقامتی به این کشور سفر می‌کنند و به روش های...

هزینه زندگی در کانادا
هزینه زندگی در کانادا
19 فروردین 1401

اگر توانستید به موفقیت از مراحل اخذ ویزا و اقامت در کانادا بگذرید، در صورتی که قصد ادامه زندگی در این کشور را دارید، بهتر است با هزینه زندگی در کانادا و شرایط...

آشنایی با برترین دانشگاه
آشنایی با برترین دانشگاه های کانادا
7 بهمن 1400

دانشگاه های کانادا بدون شک جز بهترین دانشگاه ها در سراسر دنیا هستند که همین امر سبب شده است بسیاری از افراد، کشور کانادا را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. شرایط تحصیل و...

آیا برنامه Tech Pilot بریتیش کلمبیا بهترین روش مهاجرت به کاناداست؟
آیا برنامه Tech Pilot بریتیش کلمبیا بهترین روش مهاجرت به کاناداست؟
17 اسفند 1400

یکی از بهترین ترین برنامه های پذیرش مهاجرت به بریتیش کلمبیا برنامه Tech Pilot است. این برنامه جز برنامه های نامزدی استانی (PNP) است و هر ساله تعداد زیادی از افرادی که قصد...

بازار کار در شهرهای کوچک کانادا
بازار کار در شهرهای کوچک کانادا
8 فروردین 1401

در طول ۲۰ سال گذشته کشور کانادا همواره در تلاش بوده تا با ایجاد بازار کار مناسب، مهاجران جدید را جهت مهاجرت به شهرهای کوچکتر تشویق نماید. به همین منظور برای دستیابی به...

خدمات بیمه بهداشت و درمان کانادا
همه چیز درباره خدمات بیمه بهداشت و درمان کانادا
26 فروردین 1401

نظام سلامت کانادا و سیستم درمانی این کشور، یکی از پیشرفته و بهترین سیستم‌های مراقبت بهداشتی در سراسر جهان است. خدمات بیمه بهداشت و درمان کانادا، از طریق برنامه‌های استانی و با بودجه...

نحوه اجاره خانه در کانادا
نحوه اجاره خانه در کانادا
12 اسفند 1400

هنگام نقل مکان به کانادا، یافتن مکانی برای اقامت برای اکثر تازه واردان از اهمیت خاصی برخوردار است. مانند هر مسافر بین المللی، افراد تازه وارد معمولاً پیش از ورود جایی را برای...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…