مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا

فهرست محتوای مقاله

یکی از شرایط مهاجرت از طریق استارتاپ پیدا کردن شرکت‌های سرمایه گذاری است. شما باید تایید تمایل به سرمایه گذاری یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری را برای پروژه استارتاپی خود را داشته باشید و این شرکت‌ها به سه دسته کلی انکوباتور، آنجل و ریسک پذیر تقسیم می‌شوند.

انواع شرکت‌های سرمایه گذاری استارتاپ

شرکت‌های انکوباتور با هدف آموزش شما و پرورش پروژه استارتاپ برای آماده سازی جهت ورود به بازار کار فعالیت می‌کنند و طبیعی است برای مقدار مبلغی را نیز دریافت کنند. شرکت‌های آنجل به دنبال پروژه‌هایی هستند که در مراحل پایانی خود هستند و در قضیه سودآوری تا حد زیادی برنامه شما مشخص باشد و حداقل مبلغ 75 هزار دلار در پروژه شما سرمایه گذاری می‌کنند اما شرکت‌های ریسک پذیر به دنبال پروژه استارتاپی هستند که ریسک بالایی در موفقیت آن‌ها وجود دارد اما در صورت موفقیت سود زیادی از این پروژه حاصل می‌شود و حداقل مبلغ 200 هزار دلار در پروژه شما سرمایه گذاری می‌کنند در این مقاله قصد داریم بیشتر این شرکت‌ها و استراتژی آنها را بشناسیم.

سرمایه گذار خطر پذیر Venture Capital

منظور از ریسک پذیر و خطر پذیر بودن این شرکت‌ها این نیست که پروژه شما مشخص نباشد یا شانس موفقیت آن کم باشد در واقع برعکس چرا که میزان سرمایه گذاری این شرکت‌ها بیشتر از دو شرکت آنجل و انکوباتور بوده و همچنین به دنبال سود بیشتری در پروژه شما هستند.

شما باید یک ایده نو در سطحی به مراتب بالاتر از ایده‌ای که برای شرکت‌ها آنجل ارائه می‌دهید داشته باشید و همچنین یک بیزنس پلن قوی و جامع هدف نسبتا بزرگی داشته باشید تا تمایل این شرکت‌ها را به خود جلب کنید.

قسمت ریسک پذیر بودن این شرکت‌ها به این معناست که چون ایده شما نو بوده و در مقیاس بزرگ برنامه ریزی می‌شود ممکن است به نتیجه دلخواه نرسد و در نتیجه سرمایه این شرکت‌ها نیز از دست برود.

اما شرکت‌های ریسک پذیر تنها به دنبال یک ایده نو بدون دانش و برنامه نیستند و اتفاقا سخت‌گیری بیشتری در مورد برنامه و بیزنس پلن شما دارند.

بیزنس پلن برای سرمایه گذاران ریسک پذیر

شما باید یک بیزنس پلن قوی برای ایده خود داشته باشید تحقیقات میدانی و علمی در مورد پتانسیل انجام پروژه شما و میزان سود حاصل از پروژه در صورت موفقیت و بازگشت سرمایه اولیه بعد از چه مدت و همچنین نیاز به چه افراد متخصصی در روند انجام پروژه و داشتن آنها در تیم یا خیر می‌تواند درصد موفقیت شما را برای جلب اعتماد شرکت‌های ریسک پذیر بیشتر کند.

به طور مثال شما یک سامانه فروشگاه اینترنتی را می‌خواهید راه اندازی کنید در مرحله اول باید گزارشی از روند بقیه فروشگاه‌های مشابه داشته باشید و به سرمایه گذاران ریسک‌پذیر  نشان دهید چه خدمات جدیدی را می‌خواهید ارائه دهید که در پروژه‌های مشابه آن‌ها انجام ندادند و در صورت موفقیت چه بازخورد مالی برای شما خواهد داشت. برای انجام پروژه استارتاپی خود به چه افراد متخصصی نیاز دارید مثلا قسمت سایت فروشگاه به چند نفر برنامه نویس نیاز دارد و آیا خود این قسمت را انجام می‌دهید یا کسی در تیم شما این وظیفه را بر عهده دارد اگر نه به دنبال چه شخصی با چه سطح معلوماتی می‌گردید تا این کار را برای شما انجام دهد.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  چطور وقت سفارت کانادا بگیریم؟

روند زمانی رسیدن به هر مرحله به چه صورت است تخمین می‌زنید بعد از چه مدت چه جایگاهی را در بیزنس خود خواهید داشت و احتمالا به چه سودی خواهید رسید.

پیدا کردن سرمایه گذاران خطر پذیر

شرکت‌های سرمایه گذار با ریسک بالا در کانادا بسیار زیاد هستند اما تنها تعدادی ار آنها برای سرمایه گذاری در مهاجرت از طریق استارتاپ قابل قبول هستند. شرکت‌های معتبر ریسک‌پذیر کانادا :

پیدا کردن سرمایه گذار ریسک پذیر با توجه به حوزه فعالیت شما متفاوت است و همچنین گاهی چندتا از این شرکت‌ها باهم علاقه دارند در پروژه شما سرمایه گذاری کنند پس داشتن ارتباط با این شرکت‌ها قبل از ارائه می‌تواند شانس شما را بیشتر کند.

برای جمع بندی

گروه ما تجربه زیادی در ضمینه استارتاپ داشته و ارتباطات زیادی با وکیل‌های کانادایی و افرادی که از این طریق مهاجرت کردن دارد. قصد ما کمک به شما برای مهاجرت به کانادا به شیوه‌ای که سختی کمتری در این راه داشته باشید هست و ما موسسه یا آژانس مهاجرتی نیستم گرچه موسسات معتبر زیادی در این ضمینه نیز وجود دارند که آنها نیز قصد کمک به شما را دارند اما خدمات ما بسیار دوستانه تر و دقیقا منحصر به کیس مهاجرتی شماست اگر سوال یا نیاز به کمکی در ضمینه مهاجرت به کانادا داشتید حتما با کارشناسان ما در میان بگذارید ما سعی می‌کنیم در کمترین زمان بهترین جواب را برای شما داشته باشیم.

 

 

 

مقالات پربازدید اخیر
برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین
30 بهمن 1400

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا یک برنامه لاتاری ۳۰،۰۰۰ نفری جهت اسپانسر شیپ والدین ، پدر بزرگ و یا مادربزرگ برگزار میکند. برنامه PGP در قالب یک لاتاری در هفته منتهی به...

همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
همه چیز درباره ازدواج و طلاق در کانادا
21 اسفند 1400

طلاق و جدایی در کانادا آن هم زمانی که برای شروع یک زندگی جدید به کانادا مهاجرت کرده‌اید، شاید تجربه چندان خوشایندی نباشد. شاید هم باشد! این تجربه چه خوب باشید چه بد،...

ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا ICT
18 فروردین 1401

سالیان سال است که کانادا آن هم با روند صعودی، نرخ پذیرش مهاجرت را افزایش داده و راه‌های مهاجرتی را برای متقاضیان از جمله متقاضیان تحصیل در کانادا، مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی...

بیزنس پلن استارتاپ کانادا
24 خرداد 1401

یکی از مهم‌ترین بخش ها در مهاجرت از طریق استارتاپ کانادا نوشتن بیزنس پلن برای جذب سرمایه گذار و همچنین ارائه به اداره مهاجرت است. بیزنس پلن چیست اگر شما قبلا برای راه...

آب و هوای کشور کانادا
آب و هوای کشور کانادا
10 اسفند 1400

هرچند اکثریت افراد آب و هوای کانادا را سرد و خشن می‌دانند بطوری که مناطق وسیعی از این کشور در نواحی جغرافیایی قطبی قرار دارند اما جدا از این مناطق سرد شمالی در...

روش های مهاجرت به کانادا
روش های مهاجرت به کانادا
9 بهمن 1400

شایستگی و سرمایه دو اصل برای قرارگیری در گروه های مختلف روش های مهاجرت به کانادا است و پذیرش مهاجر نیز از این دو اصل پیروی می کند. از اصلی ترین روش های...

اسکیل ترید کانادا
اسکیل ترید کانادا
15 اسفند 1400

این برنامه راهی است برای مهاجرت نیروی فنی و بامهارت به کانادا. این برنامه زیر مجموعه برنامه فدرال می باشد. اسکیل ترید کانادا Skilled Trades یکی از برنامه های مهاجرتی اکسپرس اینتری است...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…