مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ویزا
استارتاپ و کارآفرینی آمریکا آلمان کانادا ژاپن انگلستان

فهرست محتوای مقاله

استارتاپ یکی از محبوب‌ترین روش های مهاجرت در سراسر دنیاست. کشورهای پیشرفته دنیا اهمیت زیادی برای برنامه استارتاپ دارند و از مهاجرین با ایده نو استقبال می‌کنند.

استارتاپ ( استارت آپ ) چیست ؟

شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیاز به یک ایده نو کسب و کار دارید که بیزنس پلن مشخصی داشته باشد و یک شرکت سرمایه گذار در آن کشوری که قصد مهاجرت دارید از شما حمایت کند. البته شما می‌توانید با سرمایه شخصی پروژه خود را در کشوری که قصد مهاجرت دارید پیش ببرید و ویزای کارآفرینی دریافت کنید به شرطی که ایده و بیزنس پلن شما مورد تایید کشور مقصد باشد.

شرایط استارتاپ کشورها

هر کشور با توجه به قوانین مدارکی را از شما می‌خواهد و شما باید شرایط الزامی مهاجرت از طریق استارتاپ آن کشور را داشته باشید، همچنین یکسری شرایط و مدارک هست که الزامی نیست اما در صورت وجود شانس شما را برای پذیرش بیشتر می‌کند. به طور مثال برای کشور کانادا تمکن مالی برای 1 سال زندگی در کانادا ، زبان انگلیسی یا فرانسوی سطح 5، نامه تمایل نامه یکی از شرکت‌های سرمایه گذاری آنجل، ریسک‌پذیر یا انکوباتور از جمله شرایط الزامی است و داشتن مدرک تحصیلی مرتبط، سابقه کاری مرتبط و … از جمله شرایطی است که می‌تواند شانس شما را بیشتر کند اما الزامی نیست.

بهترین کشورها برای استارتاپ

در این مقاله قصد داریم چنتا از بهترین کشورها برای استارتاپ را معرفی کنیم این گزینش بر اساس وضعیت کشورها در  موارد زیر می‌باشد.

  • ارتباط این کشور با سایر نقاط جهان
  • سطح تحصیلات جمعیت
  • کشور کارآفرین و نوآور باشد
  • دسترسی آسان به سرمایه
  • نیروی کار ماهر
  • تخصص فن آوری
  • شیوه های تجاری شفاف
  • زیرساخت خوب
  • چارچوب قانونی
  • توسعه یافته بودن

5 کشور برتر دنیا برای استارتاپ و کارآفرینان

5 کشور برتر دنیا برای مهاجرین با پروژه‌های استارتاپ و کارآفرینان سراسر دنیا به شرح زیر است.

کارآفرینی و استارتاپ ژاپن

کارآفرینی و استارتاپ ژاپن

در ژاپن اکنون یک سیستم اقتصادی واقعی وجود دارد و استارت آپ ها با یکدیگر تجارت می کنند. سازمان‌های دولتی مانند وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت (METI)، J-Startup، و مرکز تأسیس کسب‌وکار تک مرحله‌ای توکیو (TOSBEC) نیز در تلاش هستند تا با حمایت مالی و تجاری از استارت‌آپ‌ها ژاپن و ارتباطات با سرمایه گذاران ، نوآوری را در سراسر کشور ارتقا دهند.

استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌ گذاران ریسک‌پذیر، و دانشگاه‌ها، و همچنین شرکت‌های بزرگ، بانک‌ها و سایر سرمایه‌گذاران، پول بیشتری را صرف محرک‌های اقتصادی جدید در ژاپن می‌کنند. سیستم های استارتاپی ژاپن در این تغییر اهمیت زیادی پیدا می کنند. دولت های مرکزی و شهری ژاپن یک استراتژی منطقه ای برای تقویت سیستم های استارت آپی طراحی کرده اند و با شروع از توکیو، ناگویا، فوکوئوکا، و منطقه کانسای با مرکزیت اوزاکا، بازیگران بخش دولتی و خصوصی برای کمک به شرکت‌های جدید برای رشد و ارتباط، همکاری می‌کنند.

 

کارآفرینی و استارتاپ آلمان

کارآفرینی و استارتاپ آلمان

آلمان در سال های اخیر در استارت آپ شکوفایی ایجاد کرده است. بخش‌های تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات با کمک قانون دستور کار دیجیتال 2020 دولت، شروع به ایفای نقش بسیار بزرگ‌تری کرده‌اند. کسب و کارهای نوآورانه نرم افزاری، طراحان وب و بازاریابان شهر برلین را خانه خود کردند. و اقتصاد با فناوری پیشرفته مونیخ از هوش مصنوعی و تکنیک‌های نوآورانه تولید استقبال می‌کند، در حالی که فرانکفورت تعداد زیادی از کارآفرینان مالی را به خود جذب می‌کند.

رشد تجارت آنلاین نوع جدیدی از کارآفرینان را به وجود آورده است. صاحبان این شرکت‌ها که بسیار ماهر هستند، زیر 40 سال سن دارند و دفتر مرکزی آنها در بزرگترین شهرهای آلمان است، توسعه کسب و کار را هدایت می کنند و به اولویت اصلی حمایت دولت تبدیل شده اند. مقررات استخدامی برای اجازه دادن به کار انعطاف پذیر تغییر یافته است، و یارانه هایی برای کارآفرینان جوان ارائه می‌شود. علاوه بر این، بنیادهای آلمان شروع به حمایت از تحقیقات برای پروژه‌های موفقیت‌آمیز کرده‌اند و سرمایه‌گذاری خطرپذیر بی‌سابقه در حال رشد است.

شاید این مقاله برایتان مفید باشد  آشنایی با برترین دانشگاه های کانادا

 

کارآفرینی و استارتاپ آمریکا

کارآفرینی و استارتاپ آمریکا

از قدیم به کارآفرینان برای ایجاد نوآوری، ایجاد شغل و پیشرفت اقتصادی در ایالات متحده اعتبار داده می شود. برای چندین دهه، سیلیکون ولی بر اکوسیستم استارتاپی ایالات متحده تسلط داشته است. با این حال، چندین شهر مانند آستین، میامی، سانفرانسیسکو و لس آنجلس، اکنون سیستم های استارتاپی خود را دارند.

وقتی صحبت از کارآفرینی در آمریکا به میان می آید، وزارت بازرگانی این کشور هم اکنون در خط مقدم تعدادی از ابتکارات جدید با هدف تضمین موقعیت آمریکا قرار دارد. وزارت بازرگانی، برنامه سفیران ریاست جمهوری برای کارآفرینی جهانی را رهبری می کند. هدف این برنامه گردآوری کارآفرینان برتر آمریکا برای استفاده از تجربه ها و دانش آنها برای راهنمایی و الهام بخشیدن به جوانان و استارت آپ ها در سراسر ایالات متحده است. وزارت بازرگانی همچنین در اجلاس جهانی کارآفرینی سالانه شرکت می کند، جایی که نوآوران گرد هم می آیند و بهترین شیوه ها را به اشتراک می گذارند، از همتایان خود یاد می گیرند و با کارآفرینان موفق و مشتاق ملاقات می کنند.

 

کارآفرینی و استارتاپ در انگلستان

کارآفرینی و استارتاپ انگلستان

شرکت‌های کوچک در بریتانیا 98 درصد از کسب‌وکارهای بخش خصوصی در بریتانیا را تشکیل می‌دهند که آنها را برای اقتصاد بسیار مهم هستند. این تا حد زیادی به لطف کارآفرینی مدیران شرکت‌های بریتانیایی و بنیان‌گذاران استارت‌آپ انگلیس است که طیف متنوعی از ایده‌های خلاقانه و شرکت‌های کوچک و متوسط را ارائه می‌کنند که بخش خصوصی را پیش می‌برد.

ارائه منابع مالی جایگزین به کارآفرینان، مانند EIS و وجوه بدهی تضمین شده، نه تنها به گسترش بخش   SME  انگلستان کمک می کند، بلکه پتانسیل رشد و بازدهی عظیمی را برای سرمایه گذارانی که تصمیم به حمایت از شرکت های نوآور و فعال فراهم می کند. شرکت های کوچک و متوسط حدود 16 میلیون نفر را در بریتانیا استخدام می کنند که این تعداد با سرعتی سه برابر سریعتر از شرکت های بزرگ گسترش می یابد. در آینده اقتصادی پس از اتحادیه اروپا که به شدت به سرمایه گذاری داخلی و ایجاد شغل متکی است، در واقع حفظ توسعه استارتاپ برای بریتانیا حیاتی خواهد بود.

 

کارآفرینی و استارتاپ در کانادا

کارآفرینی و استارتاپ کانادا

بسیاری از جوامع و سازمان های غیرانتفاعی در کانادا رشد سیستم استارتاپی این کشور را گسترش می‌دهند. آنها از طریق برنامه های خود به کارآفرینان کمک می کنند و اگر تازه وارد عرصه استارت آپ کانادا شده اید، شرکت‌ها انکوباتور ممکن است به شما کمک کنند.

دولت کانادا همیشه با کمک های مالی به استارت آپ ها کمک کرده است. با ارائه مزایای مالیاتی، اعتبارات و بازپرداخت به استارتاپ ها پاداش می دهد. وام‌ها و کمک‌های بلاعوض تنها تعدادی از جایگزین‌های تامین مالی هستند که در دسترس کارآفرینان قرار دارند. دولت کانادا نیز از طریق برنامه ابتکاری شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر به کسب و کارها کمک می کند. کانادا سیاست های مهاجرتی دارد که کارآفرینان را تشویق می کند به این کشور بیایند و کسب و کار خود را ایجاد کنند و یکی از این مشوق ها اعطای ویزای استارت آپ کانادا است.

مقالات پربازدید اخیر
طرح مهاجرتی دولت کانادا: راه‌های سریع‌تر و بیشتر برای اقامت دائم
طرح مهاجرتی دولت کانادا: راه‌های سریع‌تر و بیشتر برای اقامت دائم
4 اسفند 1400

دولت آزادی‌خواه جاستین ترودو، نخست وزیر، در روز دوشنبه رای اعتماد مورد نیاز را از مردم کانادا به دست آورد و این امر زمینه‌ساز رواج بیشتر مهاجرت به کشور گردید. حزب لیبرال کانادا،...

سرمایه گذاران آنجل 2022 (Angel Investor)
16 خرداد 1401

سرمایه گذاران آنجل از جمله شرکت‌هایی هستند که امکان سرمایه‌گذاری در پروژه استارتاپی شما را دارند. شما برای مهاجرت از طریق استارتاپ نیاز به یک شرکت سرمایه گذار دارید که تمایل به سرمایه...

همه آنچه که باید در مورد مهاجرت به کانادا دانست
13 بهمن 1400

مهاجرت به کانادا امروزه مهاجرت به کانادا تبدیل به یک بحث داغ در بین ایرانیان شده است.بسیاری از افراد،مخصوصا قشر جوان ،علاقه دارند اقامت دائم یک کشور پیشرفته را اخذ نمایند و بتواند...

تحصیل مهندسی ‌در کانادا و مهم‌ترین رشته های مهندسی در کانادا
تحصیل مهندسی ‌در کانادا و مهم‌ترین رشته های مهندسی در کانادا
7 فروردین 1401

کانادا که به عنوان یکی از کشورهای مهم جهان (در زمینه تحصیلی) شناخته می‌شود، مقصد ایده‌آل دانشجویانی است که علاقه‌مند به تحصیل در رشته مهندسی هستند؛ چرا که کمبود نیروی کارِ ماهر و...

همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید
همه ی آن چیزی که باید در مورد استارت آپ بدانید
28 بهمن 1400

استارت آپ نوعی از کسب و کار است که محصول یا خدمات منحصر به فردی را توسعه می دهد و آن را به بازار معرفی می کند. در این مقاله از وب سایت...

introducing-the-city-of-saskatoon-canada
معرفی شهر ساسکاتون کانادا
21 فروردین 1401

سَسکَتون Saskatoon نام شهری است در استان ساسکاتون کانادا. دانشگاه سسکچوان در این شهر قرار دارد و به دلیل حضور این دانشگاه و مراکز متعدد تحقیقاتی آن در حوزه‌های مختلف علوم و مهندسی، شهر...

راه‌های مهاجرت به کانادا
31 اردیبهشت 1401

راه‌های مهاجرت به کانادا نسبت به شرایط شما متفاوت است، این در حالی است که چیزی در حدود صد‌ها راه مهاجرت به کانادا وجود دارد که بهترین این راه‌ها منجر به اقامت دائم...

تلفن: 02128427336

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره مهاجرت به کانادا

دوست عزیزم ، ما نه وکیل مهاجرت هستیم و نه موسسه مهاجرتی، ولی ما یک تیم قوی در زمینه کسب و کار و برنامه نویس هستیم که میتونیم توی مهاجرت به کانادا بهت کمک کنیم. پس اگر با وکلا و موسسات صحبت کردی فکر کنیم حالا وقتشه به با هم صحبت کنیم :)

جدیدترین مقالات مهاجرت به کانادا

ما همیشه سعی می کنیم به روز باشیم و جدیدترین اطلاعات و روش های مهاجرت به کانادا رو پیگری کنیم و با شما درمیون بذاریم.

هزینه زندگی در استان انتاریو کانادا

هزینه زندگی در انتاریو ، با بررسی 3 شهر این استان و هزینه زندگی در…

سایت های کاربردی و رسمی مهاجرت به کانادا + معرفی 8 سایت کاربردی

سایت های رسمی مهاجرت به کانادا و زبان اصلی و کاربردی مهاجرت به کانادا یا…

انگشت نگاری و بیومتریک در استارتاپ کانادا

انگشت نگاری یا روند بیومتریک در کانادا برای مهاجرین به این کشور یکی از کارهای…